SZKOLENIE PRACOWNIKÓW BIBLIOTEKI

Loading
loading..

Dofinansowanie w ramach programu dotacyjnego EtnoPolska 2021

Marzec 23, 2021
GCK

Projekt pt. „Zakup strojów dla zespołu ludowego Sąsiadeczki” zakłada przeprowadzenie warsztatów  etnograficznych i wizyt studyjnych, które prowadzić będą do zakupu stroju ludowego dla członkiń i członków zespołu. Spotkania z etnografem będą miały na celu  wybór stroju najbardziej dopasowanego do profilu zespołu, związanego z miejscem prowadzenia działalności, miejscem pochodzenia jego członkiń i członków oraz prezentowanym repertuarem. Dodatkowo odbędą się rękodzielnicze warsztaty haftu, które pozwolą na indywidualizację elementów stroju kobiecego.

Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu  Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska 2021. 2021-NCK_IS_dofinans_etnoplska-rgb

PROJEKT CYFRYZACJI GOK

Marzec 17, 2021
GCK
Fundacja Asuncion Morera realizuje projekt nr POPC.03.02.00-00-0 325/19 pod nazwą:
„CYFRYZACJA GOKów – podniesienie kompetencji cyfrowych pracowników gminnych samorządowych ośrodków kultury z obszaru NUTS3 – wrocławski” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, który jest współfinansowany ze środków UE.
Projekt Ministerstwa Cyfryzacji i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego polega na trzech głównych działaniach:
  • podniesienie kompetencji pracowników GOK
  • wyrównanie szans edukacyjnych dzieci i młodzieży
  • wyposażenie w sprzęt
I etap Projektu to grupowa nauka zagadnień z min. 2 obszarów rozwoju kompetencji cyfrowych – szkolenia grupowe dla pracowników gminnych samorządowych instytucji kultury.
II etap Projektu to grupowe zajęcia dla dzieci i młodzieży prowadzone przez trenera i przeszkolonych pracowników instytucji kultury.
Projekt jest realizowany zgodnie z zasadą równości szans i niedyskryminacji oraz warunki szkoleń przystosowane są do uczestnictwa osób z niepełnosprawnościami.

 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:
E-mail: projekty@morera.pl
Tel.: 177 173 852
www.morera.pl

Grafika promocyjna - pionowa (wrocławski) - ogólna

29FinalWOSP_tapeta1 (1.10.2020)

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Styczeń 21, 2021
GCK
Kochani już od teraz zapraszamy Was na nasze konto Allegro WOŚP na którym możecie od dzisiaj
do 31.01.2021 ( godzina 14:00 ) licytować przygotowane przez nas oferty!
✅ pieniądze za wylicytowane przedmioty trafiają bezpośrednio na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ❤️
✅ przedmiotów nie wysyłamy, wymagany jest odbiór osobisty w Gminnym Centrym Kultury
✅ przypominamy o możliwości wpłacania datków na nasza e-skarbonkę
✅ w dniu Finału WOŚP ( 31.01.2021 ) w naszej Gminie spotkacie również wolontariuszy z serduszkami i puszkami ❤️
Zachęcamy Was do licytowania oraz prosimy o udostępnianie naszych aukcji! ❤️
LINK DO AUKCJI
❤️❤️❤️
https://allegro.pl/listing?string=wo%C5%9Bp&city=Dobroszyce&state=1&fbclid=IwAR2On16c8w9vPvsG-v35GP-yoBhb4pv9YYX_Y6FbBrGMSTh1WArtoO8Y1ws&bmatch=nbn-dict210105-ctx-col-1-4-0112

Sprawdź, czy są tu Twoje ulubione miejsca i pobierz aplikacje Dobrej Widawy!

Styczeń 14, 2021
GCK

Zapraszamy do pobrania i testowania dwóch aplikacji mobilnych poświęconych atrakcjom turystycznym Doliny Dobrej i Widawy. Są to NATURALNA Dobra Widawa i KULTURALNA Dobra Widawa.

N logo

NATURALNA Dobra Widawa w szczególności dedykowana jest miłośnikom wypoczynku na łonie natury. Znajdziesz tu informacje o walorach przyrodniczych, a także wykaz bazy sportowo-rekreacyjnej, noclegowej czy gastronomicznej, w tym produktów lokalnych.

K logo

Natomiast KULTURALNA Dobra Widawa adresowana jest przede wszystkim do osób, które chciałyby poznać dziedzictwo kulturowo-historyczne obszaru. Dowiesz się dzięki niej o walorach kulturowo-przyrodniczych, a także znajdziesz wykaz bazy sportowo-rekreacyjnej, noclegowej czy gastronomicznej, w tym produktów lokalnych.

Aplikacje zawierają też wykaz szlaków turystycznych i opis przykładowych tras – do wyboru, ale dają również możliwość samodzielnego planowania wycieczek.

QR kodAplikacje można pobrać bezpłatnie ze strony www.dobrawidawa.pl/app, ze Sklepu Play oraz z App Store, a także poprzez zeskanowanie kodu QR umieszczonego m.in. w kalendarzach LGD Dobra Widawa na rok 2021 oraz w punktach informacyjnych rozmieszczonych na obszarze wszystkich 10 gmin Partnerstwa.

 

 

N strona startowa - bez logotypówK strona startowa bez logotypów

Layout mode
Predefined Skins
Custom Colors
Choose your skin color
Patterns Background
Images Background