7-11.03 – GMINNE ŚWIĘTO KOBIET 2022

25 lutego, 2022
GCK
No Comments

Gminne Centrum Kultury im. Anny Sojko w Dobroszycach zaprasza do wspólnego świętowania Dnia Kobiet. Od 7 do 11 marca na Panie codziennie czekają warsztaty twórcze. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Obowiązują zapisy pod numerami: 71 314 12 89 lub 516 418 775. Zapisywać można się od poniedziałku 28.02.2022 r. od godziny 10.00 (jedna osoba może zapisać się tylko na dwa warsztaty) .

Na Panie czeka spokojny, naturalny, czarodziejski, zaplatany i świąteczny tydzień  – Czas Kobietyspotkania dla ciała i ducha z własnoręcznie zrobionymi prezentami wykonanymi i wyczarowanymi podczas twórczych warsztatów grupy kobiet, które poprowadzi Agnieszka Pawalaczek Program skierowany jest do twórczych mieszkanek gminy, które chcą rozwijać swoje pasje, spędzać miło czas w ośrodku kultury, poznawać nowe osoby a dodatkowo uczyć się wypełniać wolny czas inspirującymi pomysłami.

Prowadząca Agnieszka Pawlaczek, o sobie mówi:

Talent przekazano mi w dna, ale nie wiem z którego pokolenia:) Mam umysł twórczy i ręce, które muszą być zajęte, jestem osobą, która nie może usiedzieć w miejscu, nie może nie pracować. Z miłości do tworzenia zarażam innych pomysłami i jak dotychczas mi się to udaje:) Do niedawna byłam po prostu dyrektorką domu kultury, a obecnie mój czas zawodowy i nie tylko 🙂 wypełniam kreatywnymi warsztatami rękodzielniczymi. Znalazłam w ten sposób miejsce na twórcze spotkania, wymianę doświadczeń, rozmowy o pasji, przekazywanie i zdobywanie wiedzy, ale też rozwój własnych umiejętności i możliwość nabycia nowych kompetencji.

Wszystkie warsztaty dostosowuję do różnych grup wiekowych: dzieci, młodzieży lub dorosłych, seniorów, ale tworzę również scenariusze w oparciu o potrzeby i zainteresowania Klientów, grup integracyjnych czy dobrych przyjaciół. Zapraszam na moje spotkania warsztatowe.

Harmonogram:

7.03., godz.18.00 –  SPOKOJNY PONIEDZIAŁEK – WARSZTAT / 2 godz / 15 os

Biała kompozycja  –  makrama wykonana ze sznurka, koronek, koralików i zasuszonych liści, kwiatów i traw jako zawieszka w okno będzie przywoływać dobre wspomnienia i relaksować

8.03., godz. 18.00 – NATURALNY WTOREK – WARSZTAT / 2 godz / 15 os

Kompozycja w szkle – kompozycja roślinna zamknięta za szkłem, którą stworzysz całkowicie samodzielnie z dostępnych materiałów, a która potrzebuje ciut Twojej uwagi, aby być bardzo piękną ozdobą w Twoim domu przez długi czas

9.03, godz. 18.30 – ZAPLATANA ŚRODA – WARSZTAT / 2 godz / 15 os

Niecodzienna biżuteria – ciekawa forma robienia korali z bawełny, na którą nawlekamy korale i inne ozdoby, aby powstała niecodzienna ozdoba do sukienki lub bluzki na szczególną okazję 🙂

10.03, godz. 18.00 – CZARODZIEJSKI CZWARTEK – WARSZTAT  / 2 godz / 15 os

Relaksujące zapachy  – wyczarujemy piękne kompozycje zapachowe w postaci naturalnego kosmetyku pod prysznic i spowodujemy, że tworząc całą kompozycję zapomnimy o stresie i ciągłym pędzie, bawiąc się wyśmienicie

11.03, godz. 18.00 – ŚWIĄTECZNY  PIĄTEK – WARSZTAT /2 godz./15 os

Warsztat projektowania, szycia, składania kartek z ciekawych materiałów z życzeniami.

Layout mode
Predefined Skins