Koncert Janusza Cedro z okazji Dnia Kobiet

Loading
loading..

Koncert Janusza Cedro z okazji Dnia Kobiet

23 lutego, 2022
GCK
No Comments

Zapraszamy 12.03.2022 r.(sobota) do Dobroszyc na koncert z okazji Dnia Kobiet. W Sali Widowiskowej GCK o godz. 17.00 wystąpi Janusz Cedro  z recitalem „Najpiękniejsze piosenki świata, czyli przeboje polskiej muzyki rozrywkowej lat 60-tych i 70-tych”.

Janusz Cedro – kompozytor, aranżer, reżyser i producent muzyczny. znany szerszej publiczności jako wokalista grupy Spirituals Singers Band oraz z występów w projekcie Janusz Cedro Live in Concert i Janusz Cedro and The Band.

W 2016 roku powołał nowy projekt Janusz Cedro – solo (wokal z towarzyszeniem gitary). Z tym projektem gra koncerty (zawsze przy pełnych salach), a koncert zatytułowany jest „Najpiękniejsze piosenki świata, czyli przeboje polskiej muzyki rozrywkowej lat 60-tych i 70-tych”. Na program koncertu składają się utwory muzyczne m.in. takich zespołów i wykonawców jak: Czerwone Gitary, Piotr Szczepanik, Dwa Plus Jeden, Niebiesko Czarni, Sława Przybylska, Czesław Niemen, Michaj Burano, Karin Stanek, Maciej Kossowski, Andrzej i Eliza, Breakout, Urszula Sipińska, Skaldowie.

Na koncertach będzie balladowo. Będzie też rockandrollowo i z ogniem, bo w końcu były to złote czasy rock and rolla. Ale przede wszystkim, co ważne, nie ograniczona jest podczas koncertu ilość wykonywanych refrenów, a każdy koncert to wspaniałe wspólne śpiewanie z publicznością.

W 2020 roku głosami czytelników Janusz Cedro został laureatem (III  miejsce) plebiscytu „Gazety Wrocławskiej” Osobowość roku 2019 w kategorii kultura – Wrocław, za promowanie Polskiej Muzyki Rozrywkowej lat 60 tych i 70 tych.

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE PANIE  NA WSPÓLNE ŚPIEWANIE PIOSENEK Z TAMTYCH LAT!

WSTĘP WOLNY!

Layout mode
Predefined Skins
Custom Colors
Choose your skin color
Patterns Background
Images Background